Informace o nás

Rozhodl jsem se tyto stránky vytvořit, aby jsem seznámil chovatelskou veřejnost, alespoň s některými plemeny drůbeže a králíků. Zmiňuji zde plemena, která sám osobně chovám, nebo jsem choval. Plemena, které již nechovám mám na jednotlivých stránkách tučným písmem napsané. Kromě plemenných standardu se zde pokusím u jednotlivých plemen napsat i vlastní zkušenosti. Jestliže by jste měli nějaké dotazy ohledně chovu některých plemen klidně se na mě obraťte buď to mailem, nebo telefonicky. Kontakt mám na těchto stránkách uveden.
 
Chovem drobných zvířat se zabývám již od raného dětství a chovu čistokrevných zvířat se věnuji 15 let. Jsem členem ČSCH a posuzovatelem drůbeže. Chov zvířat zajímá i moje dvě děti tak to vypadá, že se mi podaří vybudovat rodinnou farmu, kde se chov rozroste o další plemena, nebo druhy zvířat. Nechám se překvapit.

 


Naši uživatelé

Byli bychom velice rádi, kdyby nás navštěvovali příznivci zvířátek...hlavně drůbeže, ať užitkové či okrasné. Můžeme poradit začínajcím chovatelům i chovatelům kteří by chtěli začít s chovem našich zvířátek. Jsem posuzovatelem drůbeže tak vám mohu posuzovat na výstavách, provádět stolní posouzení s výkladem a radit v chovu drůbeže. Telefon a mail na mě najdete v kontaktech.

Pro Opavskou mládež nebo dospělé máme nabídku se přidat do základní organizace, chovatelského klubu. Můžete do ní vstoupit s jakýmkoliv zvířetem....králíci, drůbež, holubi, morčata, hadi aj. 

S jakýmikoliv dotazy se obraťte na mě.